Správný výběr náplasti

intro-400px-spravnyvyber

Každá náplast má svůj konkrétní účel a způsob použití. Existuje široká nabídka různých druhů. Náplasti Cosmos® mají jednoduché české názvy, které usnadňují orientaci v sortimentu a usnadňují tak výběr.

  1. Vybírejte náplast přímo na konkrétní problém. Jen tak může splnit to, co od ní očekáváte. Pokud nakupujete náplasti jen preventivně, podívejte se na doporučené složení domácí lékárničky a základní výbavy na cesty.
  2. Při výběru zohledněte každý detail. Kupujete náplast pro dítě nebo dospělého? Postačí, když bude odolná proti vlhkosti nebo se s ní půjdete i koupat? Budete ji nosit i při sportu?
  3. Dejte pozor také na správnou velikost a tvar. Příliš malé náplasti mohou dělat problémy při nalepování. Proto volte vždy raději větší rozměr - náplasti Cosmos® můžete snadno upravit nůžkami. Na odřená kolena a lokty našich nejmenších nabízíme speciální náplasti pro děti.
  4. Přemýšlejte, co od náplasti očekáváte. Produkty Cosmos® ránu nejen přikryjí, ale také účinně urychlí proces hojení konkrétních drobných ran – vybírat můžete z náplastí na opary, puchýře, popáleniny, odřeniny i kuří oka. Všechny zmiňované druhy jsou vybaveny speciálními hojivými a zklidňujícími polštářky.
  5. Potřebujete-li zregenerovat po zátěži nebo vás trápí bolesti svalů a kloubů, vyzkoušejte speciální hřejivé náplasti.