intro-whole-image_produkty

První pomoc pro děti i dospělé

Společnost HARTMANN - RICO a.s. pro vás připravila ucelenou řadu kvalitních náplastí značky Cosmos®. Všechny její produkty odpovídají nejmodernějším lékařským kritériím, příjemně se nosí a účinně urychlují hojení.

Výhody náplastí Cosmos®:

  • cílená léčba konkrétního problému – oparů, puchýřů, popálenin, odřenin atd.
  • urychlení hojení rány až o několik dní
  • hypoalergenní, dokonale prodyšné provedení
  • výborná přilnavost i na problematických partiích
  • neomezují v pohybu a snadno se odstraňují

Náplasti pro malé i velké

Díky jednoduchým názvům se v produktech Cosmos snadno zorientujete – stačí si vybrat náplast podle konkrétní potřeby. Základní náplasti na odřeniny, puchýře, popáleniny nebo kuří oka by neměly chybět v žádné lékárničce.

Myslíme i na bolístky vašich nejmenších. Připravili jsme pro ně náplasti pro děti s oblíbenými obrázkovými motivy. Malí i velcí potom ocení praktické náplasti do vody, se kterými se můžete bez obav vydat na koupaliště nebo rovnou k moři.

Stop nepříjemným oparům

Herpes viry často útočí v ty nejméně vhodné chvíle. Zbavte se jich pomocí revolučních náplastí na opary, které zklidňují, léčí a zabraňují dalšímu přenosu infekce. Opar diskrétně zakryjí a neomezí vás ani v jídle či pití.

Úleva při bolestech svalů a kloubů nejen pro sportovce

Od bolestí svalů a kloubů rozličného původu uleví hřejivá náplast s levandulovým extraktem. Uvolňuje po fyzické námaze, pomáhá zklidnění a regeneraci po úrazech i při chronických problémech pohybového aparátu.